Reference

A něco z Vašich emailů

Vždy nás potěší, když se Vám naší prací zavděčíme. Díky!

Autservis mi vždy pomohl

Dobrý den, chtěl bych poděkovat Vašemu autoservisu za péči o moje vozidlo, které vlastním už čtyři roky a celou dobu se o něj staráte. Oceňuji Váš zájem i přístup. Že vždy mi vyjdete vstříc a já tak mohu ročně najezdit až 30000 km. Vždy jste mi pomohli. Díky. V.Š.

Brázdíme moře v pohodě

Konstrukce na loď i transportní vozík na motor jste zvládli skvěle. Brázdíme teď Labe i moře v pohodě. L.Š.

Díky za super rychlou výměnu pneumatik

  Díky za super rychlou výměnu pneumatik. R.S.  

Grilujeme jako prase

Potřeboval jsem pro známé trochu atypický gril. Trochu jsem Vás potrápil s požadavky, ale teď griluje jako "prase" i to prase. Dík. M.K.

Jsme spokojeni

Vlastníme outdoorový obchod www.sportactiv.cz. Bez Vašich řemeslníků, kteří nám pomohli obchod vybudovat, ať už rozvody elektriky, regály, atd. bychom nebyli tak spokojeni. Díky. R.S.

Molo pro mládež už funguje

Díky Vaší spolupráci jsme vybudovali molo pro mládež v Čelákovicích. CKPaV Čelákovice.

Poděkování

Používám každodenně k podnikání dodávku. Díky péči Vašeho autoservisu každodeně zvládám ať v létě i v zimě dojet k našim zákazníkům. Těším se na další spolupráci. J.V.

Superbi jezdí super

Dobrý den, díky za Váš servis. Superb jezdí super. I když mě někdy zradilo auto, Vy jste to zvládli, že jezdím. Super! J.V.

To se musí zapít

  To bych nevřil, že jste zakázku tak rychle zmákli. To musíme zapít. Co takhle Citrus?  T.K.

Vaříme o stošest

Zdálo by se to jako maličkost, ale sehnat někoho na to, aby nám napasoval kuchyň na míru nebyla snadná záležitost. S Vámi teď vaříme o stošest. R.S.